| DarkGhost a întrebat:

La metin2(svr privat) ce bonus trebuie sa am casa rezist la risipirea magie?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Fii atent la ce-ti spun: baga demi-human pe toate itemele (semi-om in romana, de preferat maxim), critica si patrunzatoare (maxim). Baga otrava (poison) pe 2 iteme. Cele mai importante bonusuri pentru sura sunt: INT si CON (agilitate), baga-le si sus si jos. Baga pe scut imun la necunostinta. Iti trebuie si HP (trebuie sa ai mult ca sa poti rezista). Te asigur ca cu aceste bonusuri, daca le bagi cum am zis eu, rupi. Si nu o sa-ti mai faci griji ca unu ti-a dat risipire, ca il calci in picioare. Apropo, cand un sura vrea sa-ti dea risipire, stai cat de aproape poti de el.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat