| OmuPajanjen a întrebat:

La Minecraft Pocket Edition 0.9.0...Actualizarea va fi pe 15 mai,dar la versiunea care o am acum am o lume de exemplu, iar daca se actualizeaza voi pierde lumea?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu vei pierde nimic. Lumea va ramane in memorie, si doar se va actualiza jocul cu iteme noi, etc. Funda?

| OmuPajanjen explică (pentru YoChriss):

Si inca ceva:ce imi trebuie la tableta (procesor, android, etc) pentru a functiona, ca se spune ca imi trebuie un anumit dispozitiv

| YoChriss a răspuns (pentru OmuPajanjen):

Nimic altceva. Daca tableta este mai ieftina, poti umbla la setari de grafica, de exemplu cat de departe sa poti vedea (cu cat mai aproape cu atat mai putine sacadari-lag), sa ai grafica fancy (trebuie debifat), si cam atat. Funda?