| FoarteLetargic a întrebat:

La NFS Hot Pursuit 2010 cand vreau sa intru in joc imi cere activation code. Mentionez ca in timpul instalarii am dat cancel cand imi cerea cd-key - ul. Acum, daca vreau sa intru in joc, imi cere activation cod. Am incercat diferite cd-key - uri dar nici unul nu merge. Cine ma poate ajuta primeste funda, restul vot. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JohnnyFox a răspuns:

Tot ce ai de facut esre sa inchizi fereastra in care iti cere codul de activare! Funda plss

| DnX a răspuns (pentru JohnnyFox):

Am incercat, inchid fereastra si nimic, nu imi intra in joc

3 răspunsuri:
| Baie1eL a răspuns:

Incearca codul asta :8249-7EE3-84EW-TXGT sper ca te-am ajutat.
Funda?

| Caprioru_Cosmin_1995 a răspuns:

1)jocuri cu COD cumperi... când leai cumparat iti da pe BON FISCAL un cod jos.