| bunny_6472 a întrebat:

La pandanda am vazut ca unii panda care nu sunt membri au cardul( acela pe care scrie cate zile ai, banii, etc) are niste dungi, adica este in doua culori. ma puteti ajuta? dc este asa pentru ca vreau si eu...

Răspuns Câştigător
| Justdoit_7404 a răspuns:

Am jucat si eu pandanda, si exista 3 moduri prin care poti face rost de acel model de card.
1) Daca ai fost membru, in afara de Elite Day, cardul ramane asa.
2) Daca a fost primit la o petrecere, in schimbul unor anumite item-uri sau obiecte ascunse.
3) A fost o perioada, in versiunea Beta, in care nu exista Membership. Putea fi cumparat acum, dar inseamna ca e beta.
Funda? puppy dog eyes