| angelamaria a întrebat:

La Samsung Galaxy Trend Lite pot sa fac captura la ecran si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Apeși simultan butonul central și butonul de blocare.

| angelamaria explică (pentru anonim_4396):

Nu merge niciuna din variante. La prima mi se inchide, iar la a doua nu se intampla nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru angelamaria):

Serios? Am spus, apești butonul central și apoi cel de blocare ( cel cu care blochezi telefonul, cel din lateral ), iar diferența să nu fie de 5 secunde, le apeși imediat. Să știi că nu postam dacă nu asta era tehnica, am colegi cu acest telefon. Nu apeși tu bine.

3 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Apasa butonul power (butonul de deschidere) si butonul de volum mai mic, in acelasi timp si tine cateva secunde apasat