| deniz321 a întrebat:

Laptop ASUS A550VQ-XX010D cu procesor Intel® Core™ i5-6300HQ 2.30GHz, Skylake™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA GeForce 940MX 2GB, Free DOS, Gray

As vrea sa stiu daca pe acest laptop merge jocurile urmatoare :

1.Hitman Absolution
2.Doom 4 (2016)
3.Assassin Cred
4.Rise of the Tomb Raider
5. Watch Dogs 2
6.Assassin Creed Syndicate

Sau daca nu merge sa-mi recomandati voi jocuri de bataie

Răspuns Câştigător
| KKTGRS a răspuns:

Sigur iti merg jocuri care sunt bine optimizate.Dar depinde cate fps-uri vrei.Nu vei putea da detalii high la vreun joc din acelea si sa ai 60 fps.Pe low iti ruleaza toate. Insa acel gpu e problema.Ar fi mai ok un gtx 950m sau mai sus.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

1.Da
2.Nu
3.Da daca te referi la assassin creed 1
4.Da,dar totul absolut low, very low!
5.Nu
6.Nu!
Alte jocuri de batali ar fi battlefield habar nu am! Probabil The Division si Star wars Battlefront!