| tooofast a întrebat:

Laptop: Processor: Intel(R) Core(TM) i3-5005U 2GHz, ddr3 4gb, hdd; 500g 5400, nVIDIA geforce 920M 2gb, si free dos, idei de jocuri care sa mearga la aceste caracteristici?

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Citeste acest review: http://www.pcgarage.ro/......dos-black/

Laptop-ul este asemanator la performante cu ce ai tu.
Acel procesor pentium 3825u este un i3 cu 1MB in minus la memoria cache L3. Diferenta dintre acel pentium si acest i3 este foarte mica.

| Tenzor a răspuns:

World of woarceaft laughing

| Alex_Constantin_1993 a răspuns:

Un gta 5 cu grafica la mediu, merge și un lol impecabil, dota, wot, wow etc...