| CerBuuu22 a întrebat:

League of Legends

.Nu joc de prea mult timp lol.dar stiu cate ceva am avut 3 conturi nici unul mai mare de lvl 15 ( acum ma joc pe un singur cont de lvl 7 ) Vreau sa ma ajutati cu ceva. ce campion la 4800 sa imi iau? acum o sa spuneti care iti place tie. pai de preferat as vrea bot sau top. dar daca este vreun mid mai bun o sa incerc. n-am jucat in viata mea mid. dupa cum v-ati dat seama joc la standard nu ranked. deci nu cred ca sunt amenintari foarte mari. adica presupun ca cei care au cunostinte joaca la ranked.
.
Eu m-am gandit la Xerath/Talon/Graves. dar nu sunt sigur. vreau sa aleg unul din toti cei la 4800 nu doar din cei trei. poate imi puteti oferi cateva informati despre cei 3 sau alt campion la 4800.

Repet joc la standard.

4 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Salut, in primul rand nu ai cum sa joci la ranked din moment ce ai lvl 17. Ai nevoie de lvl 30.
Cu privire la ce sa alegi. Cei 3 care i-ai ales tu sunt... destul de greu de jucat, mai ales Xerath. Sunt o gramada de campion de 4800 din care poti sa alegi. Nu o sa iti zic eu ce sa cumperi pentru ca eu o sa-ti zic Vayne pentru ca ea e mainul meu.
Asa, cu dificultate mica pentru ca esit incepator, ai putea sa incerci Renekton, Riven sau Shyvanna daca vrei top. Graves sau Caitlyn daca vrei ADC iar daca vrie mid ai putea incerca Vladimir, Swain sau Kennen.
Pe care din ei vrei sa-l cumperi, e alegerea ta. Te uiti la gameplayul lor si vezi care crezi tu ca ti-ar placea sa joci mai mult cu el. Eu iti recomand top - Riven, adc - Caitlyn si mid - Swain. Poti sa tii cont de pareara mea sau nu.
Bafta

| CerBuuu22 explică (pentru DaDuSH):

O sa tin cont de ce ai spus. Vladimir se joaca doar mid?

| CerBuuu22 explică (pentru DaDuSH):

Vladimir se joaca doar mid?

| DaDuSH a răspuns (pentru CerBuuu22):

Nu, il poti juca si top, e cam recomandat pentru ca dupa ce faci hextech revolver sau alt item de spell vamp o sa ai mult sustain si din moment ce Vlad nu are mana si foloseste viata pentru abilitati e destul de bun pe top