| anonim_4396 a întrebat:

Lume am si eu o mare rugaminte la voi

daca puteti sa-mi ajutati verisorul mai mic
hai ca cica s-a apucat sa faca si el video-uri pe Youtube si vrea sa faca abonati
asa ca :) m-am gandit, poate vreti sa-l ajutati si voi acolo cu un subscribe un like pe ici colo cand va e mila de el :)))
va las linkul si nu mai scriu nimic ca si asa e prea mult de citi nu?

https://www.youtube.com/channel/UCge9SydyvrctwtLHGWWP-RQ

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Serios? Tu sti ce inseamna sa dai like sau subscribe la vreo postare de care nu iti place? Sa primesti mereu notificari cand incarca alta tampenie pe canalul lui! Asta inseamna! Sorry dar ma lipsesc de copii prosti care de plictiseala se apuca sa faca si ei ceva... Un sfat prietenesc: acel ceva sa-l faca la WC big grin

| Mihai1800 a răspuns (pentru lpavel):

Imi cer scuze de la tine amice dar fiecare cu prostia lui ok eu nu am postat asta doar pentru ce mie ruda, nu din alt motiv ca vreau sa faca abonati sau alte cele iar daca te deranjeaza astfel de chestii ca notificarile sau altle nu mai da, eu unu nu fortez si nu oblig pe nimeni la nimic, asa ca las-o o leaca mai moale cun insultele bine ca nici tia nu ti-a zis nimeni nimic, e treaba ta si alegerea ta ce faci pe net nu a mea

| lpavel a răspuns (pentru Mihai1800):

Eu mi-am spus parerea si fi sigur ca singurii lui abonati vor fi cativa copii in nici un caz adulti... si da, e o prostie sa ceri asa ceva pentru un canal de 2 bani si enervant pe deasupra... big grin