| misu2315 a întrebat:

M-am apucat de csgo recent si am inteles ca 1 pe saptamana primesti 1 drop. Eu am primit prima saptamana un skin dar acuma e a 2-a si nu am primit doar o cutie de aia. Insa am 3 cutii pe care le-am primit in zile consecutive. Asta inseamna ca inca nu mi-am primit skinul?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Skin primesti cand treci la rank-ul urmator. Ca sa cresti in rank trebuie sa aduni experienta. Experienta o obti daca te joci pe servere intrand la play>find a game

| Serj69 a răspuns:

Salut tuturor!
Tocmai ce jucam Counter Strike Global Offensive si tocmai ce ma gandeam sa ii ajut pe altii la rank ca stiu cat de greu mi-a fost si mie sa ies din unele rank-uri.
Rank-ul actual pe contul meu este SMFC - supreme master first class.
Cat costa?
Nimic!
Cum se procedeaza?
Simplu, pui family share pui o parola, blochezi tot (sa nu am acces la inventar/parola/email etc)
Pentru mai multe intrebari ma gasiti pe facebook : https://www.facebook.com/sergiu.panc