| misu2315 a întrebat:

Am 2 intrebari pentru CSGO
1. Am primit un skin Factory New. Daca ma joc mult cu el o sa se deterioreze?
2. Odata la 7 zile cand dai rank up iti da si un drop? Pentru mie mi-a dat odata drop Luni si doar dupa 9 zile mi-a dat drop )scria acolo rank up +drop)

3 răspunsuri:
| Efilopialul a răspuns:

Deci
1big grinaca ai un item ori ce fel indiferent cat joci nu se deterioreaza

2big grineci cand faci acel rank ca sa primesti drop trebuie pur si simplu sa te uiti ce scrie acolo rank up+drop daca faci rank up primesti drop dar la un moment dat nu o sa mai primesti. Daca nu e bun ce am zis asta e happy

| misu2315 explică (pentru Efilopialul):

La un moment dat nu o sa mai primesc ca nu o sa mai am ce rank up sa dau sau mai repede?

| Efilopialul a răspuns (pentru misu2315):

Nuuu din cate stiu iti da drop doar la rank 2 si la 3 stii atunci cand le dobandesti dar poate ma insel dar sunt sigur ca la un momendat nu iti mai da drop