| valipc a întrebat:

M-am luat call of duty black ops 2 si vreau sa stiu daca imi intra macar in joc daca am UN AMD X2 si jocu cere la minim un AMD x3.
multumesc!

6 răspunsuri:
| AleeePunct a răspuns:

Stai linistit si eu am AMD seria X2 si imi merge perfect jocul happy

| valipc explică (pentru AleeePunct):

Da da mie nu-mi intra nici macar in joc dc nu stiu

| AleeePunct a răspuns (pentru valipc):

Pai fa-ti toate updateurile la windows si ai grija sa ai driverele instalate si updatate la zi. apoi iti mai trebuie si STEAM instalat..si eu aveam aceiasi problema pentru ca aveam Windows 8, acum merge perfect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele spec-uri mai mint de exemplu dishonored cere minim 4 gb ram, eu am 3gb ram si merge super

| HεεЌεЯε a răspuns:

Tu ai cu x3.2 nuclee parca..iti merge nene ca asa e si la Prototype 2..imi cerea x3 si eu am x2 si merge ca la carte.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Acum depinde si de alte componente.
nu doar de Procesor, sau ce o fi el.
Si mie la unele jocuri dau pe el si nu intra in joc, asta or e de la Crack or e de la joc.