| Left4Death a întrebat:

Ma ajuta cineva sa bag plugin war3 mod la cs? am facut de la tutoriale si nu merge sa se conecteze jucatori...macar sa imi dati un link pentru instalare automata(dar sa merarga) dau funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wannabe a răspuns:

Eu cred ca e din cauza netului pe care il ai.
daca ai de la rds sau romtelecom si ip-ul tau incepe cu 19 nu poti detine server de cs.

dar uite aici un tutorial cum sa faci server de war3: http://www.tutorialecstrike.com/tutoriale/wow/instalare-server-wow.html

imi dai te rog frumos funda ca te-am ajutat?

| Left4Death explică:

Nu am avut nici un raspuns concret.Eu ma pot conecta pe server,dar cand alti jucatori incearca sa intre, se incarca, iar cand isi aleg caracterul iese de pe server.Astept raspuns si dau si funda