| IronGripWarlord a întrebat:

Sall! am facut si eu un server de cs 1.6 dar nu merge sa se conecteze alti jucatori si nu apare la Internet.Am refacut de multe ori, am schimbat clientul dar tot nu merge.Cine ma poate ajuta Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Alex1003 a răspuns:

Incearca sa bagi serverul aici:
http://www.no-ip.com/......c_dns.html
Sau daca nu merge descarca un server gata facut pentru ca alea au un program la care pot sa se conecteze oameni, iar dupa ce descarci serverul gata facut mai baga tu pluginuri sau scoaate, eu asa am facut si a mers.Bafta.Fundita?

4 răspunsuri:
| Alex1003 a răspuns:

Poi tu cand pornesti serverul esti conectat la wierless? Daca da de aia nu pot intra, conecteazate la net prin fir si vino cu edit. Funda?

| IronGripWarlord explică (pentru Alex1003):

Eram conectat dar nu merge.

| IronGripWarlord explică (pentru Alex1003):

Mda,a mers cu un server scos de pe net MS!

| Alex1003 a răspuns (pentru IronGripWarlord):

Acum la serverul load de pe net baga'i ce pluginuri vrei tu.

| Alex1003 a răspuns (pentru IronGripWarlord):

Incearca sa bagi serverul aici:
http://www.no-ip.com/......c_dns.html
Sau daca nu merge descarca un server gata facut pentru ca alea au un program la care pot sa se conecteze oameni, iar dupa ce descarci serverul gata facut mai baga tu pluginuri sau scoaate, eu asa am facut si a mers.Bafta.Fundita?