| Cipri10012 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva va rog, Fundaa! Deci cand intru in skype si dau log in imi apare o pagina si scrie niste kakaturi [parents] nu stiu cum si altele. Am incercat sa il dezinstalez si sal instalez din nou tot asa, mi-am facut alt cont si am intrat tot asa. Ce trebuie sa fac va rog sa-mi spuneti repede.sad

1 răspuns:
| Noname2017 a răspuns:

Pai intrebarea este daca ai windows-ul cu parola si este securizat de parinti? atunci trebuie sa citesti tot de acolo si sa spui.