| MARS a întrebat:

Salut, la mine de 2 zile in urma cind incerc ca intru in skype imi apare un mesaj de ERROR care nu imi permite sa deschid skype-ul. AM incercat sa-l sterg din pc si apoi iar sa-l instalez dar tot fara succes. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| ButBut a răspuns:

Buna.
Stai linistit/a ca la toti din Romania e asa.:(Din pacate.L-am reinstalat si tot degeaba.Asta din cauza ca Skype-ul trebuie sa reinnoiasca un contract cu Romania.In situatia noastra e si Bulgaria.
Sa speram ca isi va reveni cat de curand! http://www.business-forum.ro/......garia.html

| ButBut a răspuns:

Skype-ul si revenithappyIl poti folosi din nou.Si chiar acum functioneaza si mai bine.happy