| SpantaNs1 a întrebat:

Ma ajutati cu niste raspunsuri pentru aceste intrebari.

1.Este permis să ai un nume românesc?
Doar dacă fac cerere pe forum.
Da.
Nu.
Care este definiția termenului NON-RP Fear?
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni în urma cărora, în viața reală, nu aș avea nimic de câștigat.
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni în urma cărora voi avea de câștigat.
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni pe care, în viața reală, nu aș avea curaj să le fac.

Ai voie să omori un jucător după ce l-ai jefuit dacă acesta ameninţă că sună la poliţie?
Nu.
Acesta nu are voie să sune la poliţie.
Da.

Metagamingul semnifică...
Piratarea jocului GTA San Andreas.
Folosirea informațiilor OOC în acțiuni IC.
Folosirea informațiilor IC în acțiuni OOC.

Ce reprezintă termenul de mixing?
Când spui informații OOC pe chatul IC.
Când vorbești în alte limbi în afară de română pe un chat IC.
Când ești întrebat pe chatul OOC ceva și răspunzi pe chatul IC sau invers.

Dacă cineva trage în tine cu o armă, ai voie să fugi în zig-zag?
Nu, este considerat chicken-running.
Da.
Doar dacă fac roleplay.

Care este limita admisă de server în cazul înșelătoriilor? Dar a jafurilor?
$2.000 la înșelătorii și $50.000 la jafuri.
$100.000 la înșelătorii și $2.000 la jafuri.
$50.000 la înșelătorii și $2.000 la jafuri.

Ce poți face dacă ai ban pe un cont pentru 7 zile?
Intru pe alt cont, dau /re să întreb adminii dacă am permisiunea de a juca pe alt cont.
Intru pe alt cont sau pe contul existent abia când ban-ul expiră.
Intru pe alt cont deoarece nu există o restricție și nu se consideră Ban Evading.

Ai voie să faci o acţiune ilegală într-o zonă publică între orele 06:00 şi 22:00?
Doar în spitale.
Nu.
Da.

Comanda /cad se foloseşte doar dacă...
Doreşti să faci reclamă unei afaceri
Doreşti să vinzi un bun personal (maşină, casă etc)
Nu vrei să le apară celorlalţi jucători numărul tau de telefon.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele intrebari depind de la server la server... Cel mai bine te uiti tu in regulament (ma gandesc ca acolo gasesti raspunsuri) si te-apuci de citit...