| So0uNd77 a întrebat:

Ma am cautat pe net un sv gata facut de cs mod normal stit cum sunt altele adunci cand dai head shot sa spuna HEAD SHOT! MONSTER KILL! LUDACRIS KILL! UNSTAFABLE! si altele va rog am nevoie dau fundoi + votoi happy plisss

Răspuns Câştigător
| Simple_1750 a răspuns:

Varianta 1.Intra in server/cstrike/amxmodx/config/plugins.ini unde sun pluginurile si mergi pana dai de miscstats.amxx,dupa miscstats.amxx stergi ce scrie in continuare daca scrie ceva, doar dupa linia aia. Dupa, scoti de pe net sunetele si creezi in cstrike un folder numit:ultimate_sounds si bagi acolo sunetele.

Varianta 2. Urmezi tutorialul de aici:http://forum.cstrike.ro/topic/7189-plugin-ultimate-sounds-advanced-amxmodx/

Sper ca te-am ajutat.