| kaz3 a întrebat:

Ma baieti mi-am loat si eu un counter-strike de la.:scream:. si cand l-am loat prima oara mergea da acum nu mai merge imi zice "could not connect with server" ce trebuie sa fac ca m-am gandit si eu sa iau alt cs da eu il vreau pe acesta ca e super vil recomand astept raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| BogZzyY a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si nu intra nici la boti tot asa scria!
il instalezi din nou si dupa ce l-ai instalat dai pe el si o sa-ti apara ceva si dai allow acces si atunci o sati mearga!

imi trimitzi si mie linkul de descarcare la cs? pe id :bogdan_rambo4? te rog si nu uita d fundawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa te conectezi la alt server poate sa fie ceva de la serverul la care incerci sa te conectezi. Dupa ce dai connect verifica consola si vezi ce iti spune in consola.