| Shiro_9088 a întrebat:

Ma chinui de 3 ore sa joc Runes of Magic, am reusit cumva sa il descarc, dar acum cand dau click pe joc si se incarca apare mereu ceva cu update, nu pot sa inchid acel ceva, mereu dupa ce se incarca apare acel ceva cu update apoi dispare tot si incepe sa se incarce iar si face asta din nou si din nou si din nou la nesfarsit. Ce sa fac ca sa pot sa joc Runes of Magic? va rog dati-mi raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu se actualizeaza la noua versiune. Eu iti sugerez sa il lasi asa ceva, acum depinde cat l-ai lasat pana acum...