| Yamatooo a întrebat:

Funda. help! mi-am descarcat runes of magic. l-am instalat... da am probleme la update...deci se incarca Update pana la 80% si ampi imi apare o fereastra
unde se incarca tot pachu si se inchid tate. apoi de la inceputcrying. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| NeedforUzzY a răspuns:

Nu stiu laughing am scris sa ai si tu unh raspunsrolling on the floor)

| NeedforUzzY a răspuns:

Nu stiu laughing am scris sa ai si tu unh raspunsrolling on the floor) a si apucate de metin luanris