| Websters a întrebat:

Ma joc de ceva vreme samp, am avut o problema cu pc-u si a trebuit reinstalat window-sul, am instalat gta single player dupa samp imi intra in samp fara nici o problema dar nu se poate conecta la server ce sa fac http://imgur.com/gJfltxI

1 răspuns:
| AlexX90 a răspuns:

Vad ca esti conectat la internet, deci nu e de la asta, cel mai probabil ai scris ip server gresit, fa asa:

1.Sterge ip server.
2.Cauta pe net acelasi server si dai copy si apoi paste.
3. Daca nu merge nici asa inseamna ca serverul e blocat, sau ai luat ban.

P.S Incaerca Romania super stunt (RSS)

IP:93.119.26.251:7777