| StayChill a întrebat:

Ma jucam pe telefon si am folosit de curiozitate modul pentru persoane cu dizabilitati (TalkBack). Nu stiu acum cum sa il opresc. Va rog, ajutati-ma! Nu merge sa mai intru pe setari si nimic altceva.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Apasa de mai multe ori pe setari si apoi incearca sa te duci la accesibilitate si sa apesi iar de 2 ori si apoi sa apesi iar de 2 ori pe dezactivare, eu asa am oprit modul pentru persoane cu dizabilitati pe tableta mea. vezi poate merge cu comanda vocala, nu sunt sigur... daca nu merge, tine apasat pe setari si poate asa se selecteaza, daca nu apasa o data, asteapta 1-2 secunde si mai apasa o data. succes.

| StayChill explică (pentru RB26DETT):

Nu merge sa tastez codul pin. Trebuie sa tastez o cifra de doua ori si nu merge. Ce fac?

| RB26DETT a răspuns (pentru StayChill):

Apasa o data, asteapta o secunda apoi de 2 ori sau 3, nu stiu exact... tine apasat, incearca in mai multe moduri diferite, poate vei reusi, eu unul nu mai activez o data acel mod! laughing

| StayChill explică (pentru RB26DETT):

Am reusit!
Mersi, bro! Raman dator!

| RB26DETT a răspuns (pentru StayChill):

Npcwinking ma bucur sa aud ca ai reusitwinking si eu am tras o spaima cam la fel de mare ca tine cand am activat modul laughing) stiu prin ce ai trecut laughing