| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Deci, ma jucam prin setarile telefonului si am apasat din greseala pe "Criptare", nestiind ce este ( aveam parola, pus tot atunci din curiozitate sa vad cum e, iar acum, prin criptare, nu o mai pot da jos). Daca merg cu certificatul de garantie mi-l repara? Daca nu, cat ar trebui sa platesc (fara certificat)? In plus, am cautat pe net (am telefon Allview A5) si spune sa intru in setari, securitate si "stergere acreditari". Voiam sa va intreb, ce inseamna acreditari? Fac rau daca le sterg? Platesc? Daca le sterg, mi se da parola jos, mi se descripteaza telefonul? Va multumesc mult si imi cer scuze pentru multele intrebari dar nu stiu despre ce e vorba si cum sa procedez, va rog sa raspundeti la fiecare si sa ma ajutati! Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Resetează telefonul

| MariaMazilu7 a răspuns (pentru mudokins78):

Si stii sigur ca mi se descripteaza? In plus, nu stiu sa-l resetez, dar e o solutie sigura?

| mudokins78 a răspuns (pentru MariaMazilu7):

Da! Nu păţeşte nimic.
Din setări/securitate, acolo ai opţiunea de resetare. Succes