| Mx7BMX a întrebat:

Ma-m gandit sa imi fac propriul server de Metin cu Hamachi dar nu stiu daca imi schimb PC-ul mai pot tine serverul deschis de pe alt pc?

2 răspunsuri:
| cristians a răspuns:

daca serverul a fost deja deschis pe calculatorul vechi si tinut de tine nu mai poti deoarece trebuie sa re-instalezi hamachi si trebuie sa faci altu pe ip-ul ala.

| Dytzu007 a răspuns:

SaluthappyDa poti! Trebuie doar sa iti bagi pe celalalt PC serverul si hamachi si gata il poti deschidehappy
Numa' bine!