| AlinSihlanic a întrebat:

Ma poate ajuta cineva! Am un telefon zte race 2 si nu se mai deschide. In dimineata asta am incercat sa il pornesc si nu a mers am verificat bateria ( parea in regula si am pus-o iar in telefon), dupa ce am pus bateria iar am incercat sa il pornesc dar tot nu merge ma poate ajuta cineva?!

Răspuns Câştigător
| elena445 a răspuns:

Baga-l la incarcat

| AlinSihlanic explică (pentru elena445):

Nu merge, normal cand il puneam la incarcat se apridea un bec rosu...

| AlinSihlanic explică (pentru elena445):

Oh mersi ai avut dreptate dar e ciudat ca nu se vedea ca se incarca... da mersi! pentru ajutorul tau iti dau o funda!

| elena445 a răspuns (pentru AlinSihlanic):

Iti multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

What the..., seriously.