| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o problema legata de jocuri pe un Windows 10? Orice joc il descarc si il instalez cand intru pe el imi apare un chenar ( cel cu jocuri pentru windows ) unde scrie ca am nevoie de o aplicatie noua pentru a deschide steam-ul. Problema este ca nu pot schimba windows-ul deoarece de cand l-am cumparat, pentru laptop a fost compatibil doar windows 10. Am incercat sa bag Euro truck simulator 2 si American truck simulator pe 64 biti pentru ca asa am si windows-ul. Multumesc

1 răspuns:
| MariusMw a răspuns:

Daca ai antivirus dezactiveazal sau se poate sa nu fi facut actualizare la jocurile dupa steam incearca asta