| Semasca_Kolea_2001 a întrebat:

Salut nu demult mi-am instalat windows 7 si nu imi merge nici un joc ce sa fac.de exemplu mi-am descarcat euro truck simulator si inainte sa-mi instalez windowsul acest joc mergea bine, dar acum cand mi l-am scos si am intrat in el in da eroare si imi scrie euro truck simulator -steam nu lucreaza Ce sa fac, ma puteti ajuta dau funda va rog frumos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AstroNoot a răspuns:

Instaleaza jocul din nou.

| Semasca_Kolea_2001 explică (pentru AstroNoot):

L-am instalat si tot nu functioneaza tot aceiasi problema

| Semasca_Kolea_2001 explică (pentru AstroNoot):

L-am instalat tot aceiasi problema

| KillerMDFK a răspuns (pentru AstroNoot):

Nu are nimic daca il instalezi din nou nu meriti funda

| Semasca_Kolea_2001 explică (pentru KillerMDFK):

Spuneti-mi dara ce trebuie de facut

8 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Ai jocul cumpărat?

| KillerMDFK a răspuns:

Nu astro, ai activat windowsul? incearca euro truck simulator 2 de pe steam e demo scriemi in privat daca vrei mai multe jocuri

| Semasca_Kolea_2001 explică (pentru KillerMDFK):

Da windowsul e activat da cum sa incerc euro truck simulator 2 de pe steam

| KillerMDFK a răspuns:

1.esti moldovean?