| Republic09 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o promovare sau cu un share la channelul meu de gaming, depun multa munca la el.Va multumesc

Channel: http://www.youtube.com/channel/UCWPiHCI2ZCa0_nFs2iWIYGw

1 răspuns:
| SteroidEdy a răspuns:

Destul de tare canalul, muncesti sa filmezi dar trebuie sa scoti un lucru neaparat! Semnul Machinima de la inceput! Daca ajungi vreodata un youtuber mai mare, nu ai parteneriat cu ei, te pot da in judecata pentru copyright si chestii din astea si ti se inchide contul! Adauga-ma pe skype: steroidedi