| gabiburni a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa imi construiesc sau sa imi spuna un Desktop PC bun. Am buget redus si vreau sa fac cat mai mare economie. (Max 1000 ron)

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Pentru ce il vei folosi? Oricum la 1000 lei nu vei lua cine stie ce componente.

| DavidoffUser a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2543922/
+http://www.pcgarage.ro/......50ghz-box/ care momentan nu e pe stoc (se vand ca painea calda)
Procesorul are placa video integrata si e bunicica.
Total 1.123 RON
Disclaimer: Buid-ul respectiv este doar o sugestie. Poti modifica orice componenta intrucat nu eu sunt cel care il cumpara.