| ellena239 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Atunci cand descarc simcity 4 deluxe in da CD1 si CD2 cand vreau sa il instalez mi-se incarca pana la 49 % si apoi imi zice : " please insert disk number 2" si nu mai continua sa se instaleze.Ce fac cum cum inserez disk-ul?
VA ROG AJUTATI-MA...DAU FUNDA :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau mai poti creea 2 imagini virtuale G si H de exemplu, primul disc (disc 1) il pui in G iar disc 2 il pui in H apoi la instalare cand iti cere disc 2 alegi H.

| Daniel456544 a răspuns:

Salut. In primul rand instalezi jocul cu CD1 pana iti cere CD2 si apoi pur si simplu scoti CD1 si bagi CD2 el va continua pana la sfarsit. Bafta!