| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate învață cineva cum sa fac cont origin și cum sa ma joc FIFA? FIFA se poate juca și pe telefon? Tutorial
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da te ajut, si ca sa devin bun la FIFA trebuie sa exersezi mult, nu gata m-am jucat 2 luni fifa ii fac pe toti, trebuie macar 3 ani sa te joci ca sa prinzi experienta, eu joc fifa de mic si pot sa spun ca 9 din 10 meciuri le castig(depinde de adversar), inainte ma faceau toti prieteni dar acum dau de la 3 goluri in sus.Am fost la turnamente de fifa in Bucuresti am ajuns in finala si am batut la penaltiuri 5-4, dupa am vrut sa merg in Londra sa joc cu cei mai buni, ma dadeam smecher ca na stiu sa joc dar in semifinala mi-am dat seama ca adversarul care joc culmea era un tip gras m-a batut la scorul general 4-3 deoarece se juca tur retur, in primul meci la mine acasa am batut cu 2-0 si in retur la el acasa am pierdut cu 4-1 l-am condus cu 1-0 si de atunci am inceput sa joc lejer si sa fac fente a fost frumos dar adversarul inca a avut sperante mi-a dat al 3-lea gol in min 90 si ultimul gol a fost in ultima secunda un sut de la 35m atunci pot sa spun ca am ramas socat si am inceput sa plang ce oportunitate am avut, deci da un om de 20 ani eu am inceput sa plang erau in joc multi bani, chiar daca am spus eu ca sunt experimentat ei bine pot sa spun ca dupa atatia ani de FIFA mai am mult de invatat, si sa stii ca nu exista cel mai bun jucator de FIFA poate acela care a castigat finala, dupa celalalt an nu a mai ajuns nici in semi-finale, pot sa spun ca ma bucur ca am ajuns pana acolo! Asta a fost povestea mea, si acum dupa 2 ani am 22 de ani acum pot sa spun ca inca ma mai gandesc cum am putut sa pierd acel meci in ultima secunda! Alex ma numesc zi buna iti doresc!

| anonim_4396 explică (pentru alexboss2020):

Trimite un cont de email sau Facebook-ul nu merge sa trimit mesaj