| Nєó a întrebat:

Ma pot juca Watch Dogs pe urmatoarea configuratie :
Procesor : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU 2, 40 GHz
3, 50 GB RAM
Placa video - nVidia GeForce GTX 560 (1024 MB)

Astept un raspuns rapid.

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Procesor slab, memorie ram putina iti trebuie macar 4 gb ram. Nu stiu ce windows ai da iti trebuie neaparat windows 7/8/vista pe 64 bit. etc etc, deci nu iti merge.

| andyeyes99 a răspuns:

Ai putini rami. Ar fi trebuit sa ai macar 4 gb. Mie de exemplu pe un laptop cu i3 dual core 2.53 ghz, 4 gb ram ddr3 si un gt 540m 1 gb imi merge pe minim cu peste 30 fps. Eu zic cel mai bine sa incerci si nu te lua dupa nu stiu ce site-uri care iti zic ca nu o sa mearga pentru ca si la mine la multe jocuri daca ma luam dupa cerinte nu m-as fi jucat, dar uite ca le-am instalat si merge unele chiar si pe maxim. Sper ca te-am ajutat.