| RandyPunk a întrebat:

Ma puteti ajuta cum fac cursa cu razor la nfs most wanted ca vreau sa castig bmw dar nu stiu unde sa dau?

4 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

La circuite stii ce trebuie facut(dar iti trebuie o masina buna(cum ar fi un lamborghini Gallardo)dar sa fie si mica pentru ca la Drag va fi un tir si trebuie sa treci prin el

| RandyPunk explică (pentru BayazidFulgerul):

Cum adica?

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru RandyPunk):

Iti trebuie masina mica si rapida (mica pentru drag)(rapida pentru sprint/circuit/speedtrap

| BlackManJe a răspuns:

Faci curse si te lasi urmarit de politie pana faci bounty destul, apoi iti va aparea o stea pe harta mare, pornesti gps-ul si te duce la chellange. fundabig grin?