| Metthiaz a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog cu un model de aramata in ikariam?

1 răspuns:
| Cromwell a răspuns:

Am jucat si eu oadta, in fine nu mai stiu cum se chemau soldati aia, da daca esti nou eu zic sa pui 30-40 % aruncatori de la distanta si restul soldati ce actioneaza de apropiere si cad pleci undev acu armata lasa 20-30 % acasa
P.S: folosesti doar aia ce-i mai performati ca la un mmet dat ( moment forte apropiat) o sa fie bani aruncati degeaba