| StoicaAndi a întrebat:

Ma scuzati de intrebare dar este urgenta:Am nevoie de cont metin2ro nu dau bani! Imi trebuie pentru ca numi pot sa-mi fac cont serios tot incerc si-mi zice numai poti sa-ti faci cont metin dar imi trebuie un cont de lv 40 sau mai mare funda +vot

2 răspunsuri:
| StoicaAndi explică:

Ma am zis metin2ro asta il stiu stiu toate metinele

| XxSebyxX_7997 a răspuns:

Mai bine incearca sa-ti faci cont pe Metin2 Fun.La inceput iti iei itm +9 pe 0 yang si cresti foarte repede, intr-o zi poti sa faci chiar lvl 60. Sper ca te-am ajutathappy