| McWeed a întrebat:

Mai are cineva problema asta la skyrim? Sa nu ii se vada interfata adica HP (viata) mana...totate chestiile alea daca stie cineva cum sa rezolve?

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Salut. Informațiile alea apar în momentul în care sunt necesare. Atunci când ești lovit sau când consumi stamina sau magicka.
Cel mai simplu: fă un sprint (pe PC ține Alt apăsat și mergi înainte) și ar trebui să-ți apară în stânga jos bara verde de stamina.