| buburuza_9741 a întrebat:

HEEEEEEELP!
Nu mai pot sa aud nici o melodie si totate chestiile sunt la max...nici din pc nu mai pot nici de pe youtube
cine ma ajuta si rezolv problema ii dau funda si toate voturile bune

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Probabil trebuie reinstalat windows si eu am patit lucrul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai format PC-ul.sterge tot din el, si instaleaza alt widows

| george1967 a răspuns:

Instaleaza din nou driver-ele de audio si vezi ca merge cele de la placa de sunet pentru asa ceva nu se schimba windows-ul