| MirelJoacaBine13 a întrebat:

Mai imi puteti zice si mie ce jocuri pot juca pe compiutar?
Hard disk 20 gb
SODIMM DDR1 128 MB
CPU 800 MHz
GeForce MX4000 64MB
va roooooooog.

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Culmea ca poti sa cauti un joc care-ti place si sa te uiti la cerintele minime ca sa vezi daca merge sau nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar mai mult decat solitaire nu prea ai sanse. cauta jocuri vechi, care au nevoie de resurse minime

| AgathaRo a răspuns:

Poti juca de la Skyrim / crysis 3 sau super-mario sau bomberman happy

| Hevnoraak a răspuns:

Quake 2, Half life, Half Life Blue Shift, Half Life Opposing Force, Serious Sam first și second encounter.
Astea ar fi jocurile care ți-ar merge.