| floryn05 a întrebat:

geforce fx 5500 e mai buna in jocuri decat geforce 4 mx4000?...

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Este mai buna dar amandoua sunt placi video slabe.

| AgathaRo a răspuns:

Ambele placi sunt AGP mare performanta nu obtii de la ele in jocuri. Ca placa fx5500 e putin mai buna.

| Generalul a răspuns:

Din pacate sunt ambele piese de muzeu, nu prea ai ce face cu ele in jocurile din ziua de azi. In loc sa dai bani pe upgrade-uri inutile, mai bine pui deoparte si mai astepti pana poti lua macar o placa cu 1 gb ram si ddr3, altfel nu are rost, nu vei putea sa joci nici titluri aparute acum cativa ani...