| Vlad_Iulian_Ursachi_1993 a întrebat:

Mai joaca cineva fifa 2014 ultimate team pe pc? as vrea sa ma apuc si sunt curios daca mai sunt destui jucatori online...

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Normal ca joaca...nu toti care au FIFA 14 isi mai iau si 15. Si nu toti au PC-uri bune ca sa poata juca FIFA 15, de exemplu am un prieten care a spus ca ar fi vrut sa-si ia Fifa 15 da si-a luat Fifa 14 ca nu l-a tinut PC-ul. Mai este unul gratis care se numeste ''FIFA World'' il joc si eu. Asta sigur il joaca foarte multi.