| sautean14 a întrebat:

Mai merge performanta de jocuri GAIKAI? cand intru pe siteul lor imi da numai te performanta nici de cum jocuri si daca mai stiti ceva fel pe performante gen gaikai, onlive spuneti ca pe onlive nu se mai pun jocuri tare numa jocuri pff de ex dirt2... si alea tare gen deus ex human costa si assassins creed revelation astea mai frumoase costa bani! daca mai stiti o performanta care sa aiba jocuri noi de ex:Assassins creed III sau battlefield 3 etc

1 răspuns:
| DAnc3 a răspuns:

Din pacate Sony a abandonat proiectul gaikai, nVIDIA va scoate grid dar mai trebuie sa asteptam (si va avea jocuri precum bf3),si deocamdata in afara de onlive ma este coreonline care are doar cateva jocuri :hitman absolution, hitman sniper challenge, tomb rider.