| PinkDea a întrebat:

Mai oamenilor (sau ce iti fi voi cei care nu santeti oameni ) am doua intrebari :
1) Ce Mai Faceti?
2) Voi pentru ce stati pe acest site... dar va rog sa raspundeti sincer, ca nu ma mintiti pe mine, va mintiti pe voi in primul rand >big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
1. Am venit de la doctor cu tata.
2. Să ajut pe cei care au nevoie de mine.
Pa, pa.

| Alex1997fun a răspuns:

1) Raspund la intrebarea tahappy
2) Vreau sa primesc funde, voturi...sa imi raspundeti la intrebari etc.

| Florinel a răspuns:

Sa pierdem timpu, sa ajutam si sa fim ajutati si noi de alti.Cam de asta.

| candyman_1746 a răspuns:

Deja ma amuzi laughing

| Mariiaaa a răspuns:

1)Eu fac bine.
2) Pai ce fac eu pe acest site? E cam greu de explicat dar incerc.Sincer i.mi place sa am multe fundite chiar daca am doar una, apoi i.mi place sa raspund unde ma pricep si ma simt capabila, si pentru a i.mi ocupa timpul.
Acum :1)Tu ce faci?
2)Tu de ce stai pe TPU?