| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti ceva jocuri cu ninja in afara de Mini Ninjas si Ninja Blade? Va rog.cine imi da numele celui mai tare joc primeste funtitza happy.

Răspuns Câştigător
| matasux1 a răspuns:

Ninja Rampage, Ninja Air Combat, Dragon ninja

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate ideile sunt bune dar totusi eu n-am fost destul de explicit:as dori nume de jocuri ca si cele de care v-am dat exemple nu jocuri online, jocuri care trebuie instalate.Multumesc pentru raspuns "andradaniko", dar pentru nefericirea ta eu urasc metinul big grin.

| LittleandLiars a răspuns:

Ninja men varul meu il joaca mereu s-a lasat de METIN pentru acest joc eu zic sa il incerci

Succes la scorwinking

| Andradaaaaa a răspuns:

In metin2 poti sa-ti pui caracterul ninja si e tare jocul!