| Seiji a întrebat:

Mda,Deci am vazut postari pe facebook la anumite fotografii de la pagini cu poze iar la descriere spunea ceva de genul:"Multumim Derpa Herpescu pentru aceasta fotografie" sau am vazut cum la albumele acelor pagini, mai jos adica, sunt poze trimise de la mai multe persoane....stiu ca par ca un noob dar cum pot si eu sa trimit poze?

1 răspuns:
| IulianSuciu a răspuns:

... Vorbeste cu ala care posteaza poze si ii zici ca vrei sa-i dai poze