| AntonelaCK a întrebat:

Am o dilemă si ma enerveaza grozav.
Atat pe Facebook cat si pe Instagram imi apar mai mult postări de la diverse pagini si foarte puține de la prieteni.
Sunt persoane ale caror poze si postari, nu imi apar niciodata la noutati.
Care sa fie motivul? sad

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai la dispozitie setarile pentru cine /ce site-uri vrei sa urmaresti - sau nu.

| stancuprint a răspuns:

Postarile care apar de la alte pagini, sunt acele postari cu multe like-uri si comentarii. Postarile ale persoanelor pe care nu le vezi, insemna ca sau este posibil sa nu le posteze public ci doar pentru ei. Din aceasta cauza nu vezi acele postari happy