| Tiberiu98 a întrebat:

Meam luat gta san andreas am jucat 2 saptamani si am dat din greseala acolo la default adica control default si s-a schimbat tot, cand ma sui in masina glasoneaza intruna cand dau la meniu adica esc si intri iar se da mai aproape sau la distanta (la toate gta-urile! DAU FUNDA CARE SITE!

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Du-te in joc si dai reset defaults peacolo la controls sau unde ai umblat incearca la toate daca nu merge reinstaleaza jocu