| Sindrex a întrebat:

tocmai meam luat chitara acustica
si as vrea sa invat si eu sa cant la ea
stiiti vreun site in care sa invat sa cant la chitara acustica?

5 răspunsuri:
| andipd a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un profesor care e bun in domeniul acesta. De pe internet nu vei invata niciodata. Parerea mea...happy Bafta! \m/

| Thunderstruck a răspuns (pentru andipd):

Parerea ta este una proasta.N-am luat in viata mea o lectie de chitara, cant de patru ani, teoria am invatat-o de pe net, tehnica (,) cu multa munca, si sunt destui ca mine, majoritatea mai buni decat cei cu profesori.

| Sindrex explică (pentru Thunderstruck):

Imi bag terog idu ionutsqh7 big grin vreau sa te intreb mai multe

| Thunderstruck a răspuns (pentru Sindrex):

Ok, te adaug acum.