| NoEat a întrebat:

Merge asphalt 8 pe samsunt galaxy s2 cu ice cream sandwich? L-am luat dupa apk mania si nu stiu sa-l instalez, spuneti-mi cum va rog.

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

In primul rand ai nevoie de Root, nu stiu ce ai downloadat dar ar trebui sa ai Asphalt 8 - Airborne v1.0.0 apkmania.com.apk si un folder cu numele com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM,fisierul apk il instalezi normal ca orice joc, si nu deschizi jocul, apoi folderul il copiezi in folderul Android --->obb, dupa ce ai copiat folderul com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM in obb, poti rula jocul dar inainte de asta porneste conexiunea de date sau conecteaza-te la o retea wirelles, dupa ce ai netul activat pornesti jocul si cred ca nu o sa mearga o sa dea o eroare sau ceva de genul, apoi iesi opresti netul si ar trebui cand intrii iar in joc sa mearga.Succes.

| NoEat explică (pentru CristianCRS):

Sunt mai multe foldere cu partile una cate una

| CristianCRS a răspuns (pentru NoEat):

Lasa-mi un mesaj cu link-ul de unde l-ai downloadat, si vad despre ce este vorba.