| Vendetta47 a întrebat:

Merge GTA 4 pe un procesor Intel Core i3 2328M CPU 2.20 GHz 2.20 GHz

6 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Daca nu ma insel e posibil sa iti mearga la maxim fara sa sacadeze. Acum depinde si de placa video. Dar din punct de vedere al procesorului da merge bine.

| Vendetta47 explică (pentru Razvanp69):

Am o placa video nVidia GT 610M 1GB.

| Razvanp69 a răspuns (pentru Vendetta47):

Iti merge si la maximwinking dar poti sa iti iei mafia 2 ca e mult mai tare ca gta 4 si ca grafica si ca tot, mafia 2 bate gta 4

| Vendetta47 explică (pentru Razvanp69):

Add ym: lukas_scridon@yahoo.com te rog sa ma ajuti cu o cheste.

| Lucian_Tugui_1993 a răspuns:

In mod normal fara probleme.